1 2
ДЕСНА Кут
Всегда рады видеть вас нашими гостями!
(044) 518-40-90

Бронь номера

08-12-2019
09-12-2019

Готелі в Києві

Київ – величезге місто. Шукаєте де зупинитись? Міні-готель «Десна Кут» вирішить це питання.

Столиця України щоденно приймає велику кількість туристів та людей, які приїздять у відрядження. Дехто має де зупинитись, дехто вимушений шукати. У другому випадку «Десна Кут» точно стане у нагоді. Звичайно, готелів у Києві велика кількість, проте мало які з них можуть запропонувати добрі умови у поєднанні із приємними цінами.


goteli-v-kieviЦей київський готель пропонує своїм постояльцям комфортне проживання у номерах трьох типів на вибір. Це можуть бути кімнати стандарт-, комфорт- або делюкс-класу. Ціна найбільш комфортабельного номеру досягає лише 480 гривень, що значно нижче за встановлену у більшості київських готелів суму.

Чому саме готель Десна Кут?

Чому Ви маєте обрати саме цей готель? Віповідь проста – він зможе задовольнити усі ваші потреби. Звичайно, на думку спадає, що майже кожен готель у Київі може задовольнити свого клієнта. Проте саме «Десна Кут» - готель в Києві, який створює атмосферу домашнього затишку та комфорту. А що ще потрібно, коли ти знаходишься далеко від рідного дому?

Розташування готелю має влаштувати як туриста, так і людину, що приїхала до Київу у справах або задля відправлення у Бориспіль. Поряд знаходеться метро, яким можно дістатися до центру міста всього за 20 хвилин. А саме центр будет в першу чергу цікавий діловій людині або бажаючому насолодитися самим містом.Залізнийчний вокзал знаходиться у 30 хвилинах їзди від готелю, а міжнародні аеропорти Бориспіль та Жлюани – за 45 хвилин.

«Десна Кут» має також цікаву особливість, яка відрізняє його від багатьох інших готелей у Києві. Діти до семи років проживають у міні-готелі безкоштовно, що стане приємним надбанням для кишені батьків.

Стосовно місця, де можно смачно поїсти також можно не хвилюватися. У міні-готелі є власний ресторанчик, який своєю відверто смачною кухнею схожий на найсмачніщі бабусині частування. Ціни на меню досить приємні та не мають «столичного» гарту. Інтер'єр ресторану стриманний та приємний, так само, як і дизайн номерів готелю.

Тут ви не побачите великої кількості зайвих деталй або фешенебелних меблів, як у деяких готелях Києва. Проте точно знайдете затишок та зі смаком обставлені приміщення чи то номерів, чи то залів невеличкого ресторану.

Для власників автомобілей «Десна Кут» облаштував зручну парковку, на якій зможе залишити свою машину кожен з постояльців готелю.
Тож, якщо ви ще сумніваєетесь, у якому ж з готелів Києва краще зупинитись, можете сміливо обирати «Десна Кут». Бо саме тут ви знайдете домашні тепло і затишок, а, значит, і добрий прихисток.